Від заготівлі ягід та грибів бюджети Рівненщини поповнилися на 600 тисяч

Ягідний сезон на Рівненщині завершується. Рівненські чорниці гарантують щедре поповнення сімейних бюджетів та додаткові кошти до місцевих скарбниць за будь-якої погоди.

– В період заготівлі ягід та грибів наше основне завдання полягає у тому, щоб місцеві бюджети отримали всі належні податки. А для цього потрібно не лише контролювати місця заготівлі і зберігання ягід та грибів, а й подбати про те, щоб у деяких бізнесменів не було спокуси експортувати цю продукцію нелегально, – зазначає в. о. начальника ГУ Міндоходів у області Дмитро Зайцев.

З початку сезону заготівлі в області здійснюється постійний контроль за дотриманням заготівельниками встановленого порядку заготівлі лісової сировини.

Органами доходів і зборів області проведено 41 рейд-перевірку, в ході яких обстежено 99 заготівельних пунктів. Втановлено 14 порушень вимог рішення Рівненської обласної ради від 22 квітня 2011 року №265 "Про порядок і умови виділення лімітів та організації справляння збору при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів".

Як повідомляє Головне управління  Міндоходів у Рівненській області, у поточному році проведено 6 документальних перевірок суб’єктів господарювання, які проводять діяльність в даній сфері, за наслідками яких донараховано 17 тис. грн.

Як результат збалансованої роботи у 2014 році платниками збору за спецвикористання лісових ресурсів сплачено до місцевих бюджетів за заготівлю чорниць, грибів та інших видів лісової сировини 567,3 тис. грн вказаного збору.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.