Алкоголь у рівненських магазинах стане дорожчим

З 1 серпня цього року – другий етап підвищення мінімальних цін на алкогольні напої.

Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

З цієї дати мінімальна оптово-відпускна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби складатиме 133 грн. (за 1 літр 100-відсоткового спирту), а роздрібна ціна на горілку і лікеро-горілчані вироби – 199,5 грн. До прикладу, на горілку мінімальна роздрібна ціна становитиме 39,90 грн за 0,5 л. (до цього часу – 34,90 грн).

Крім того, з 1 серпня зростуть на 14,3% ціни й на інші зброджені напої, суміші зі зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, зокрема мінімальна оптово-відпускна ціна зросте до 144,97 грн, а роздрібна – до 217,45 грн (за 1 літр 100-відсоткового спирту).

Фахівці Міндоходів нагадують, підвищення цін на алкогольні напої передбачено постановою Кабінету Міністрів України "Про розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої" від 11.06.2014 №177.

У випадку торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими за встановлені мінімальні роздрібні ціни до суб’єктів господарювання застосовується штраф в розмірі 100% вартості отриманої партії товару, але не менше 5 тис грн. Відповідальність за ці та інші порушення передбачені статтею 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" від 19 грудня 1995 р. No481/95-BP.

Крім того, за обіг фальсифікованої алкогольної продукції передбачена кримінальна відповідальність.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.