На Рівненщині погасили борги з виплати зарплати на суму понад 7 мільйонів

До місцевих бюджетів протягом першого півріччя додатково надійшло понад 734,2 тисячі гривень  податку на доходи фізичних осіб.

– Таких відрадних результатів у роботі працівники Міндоходів краю досягли за рахунок заслуховування керівників підприємств і організацій з питань погашення заборгованості із виплати зарплати на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях та проведення співбесід безпосередньо в державних податкових інспекціях, – зазначає в.о. начальника ГУ Міндоходів у області Дмитро Зайцев.

Крім того, на комісіях по заробітній платі при держадміністраціях заслухано 509 керівників підприємств та організацій з питань дотримання виплати заробітної плати відповідно до діючого законодавства. Підвищили рівень виплати заробітної плати 396 юридичних осіб, в результаті чого до бюджету надійшло 183,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Із проведених співбесід безпосередньо в державних податкових інспекціях, підвищили рівень виплати зарплати 714 суб’єктів господарювання, додатково надійшло 294,1 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Як повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області, з метою ліквідації наявної заборгованості з заробітної плати проводиться цілеспрямована та системна робота з платниками податків.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.