Депутати з Рівненщини проти "п’яних оргій". ВІДЕО

"Прапор не має майоріти там, де проходять п’яні оргії" за рішення з таким формулюванням проголосували жителі села Будераж Здолбунівського району. Ініціатором сходу села, де вирішували як вчинити з орендатором ставка, виступив директор місцевої школи Володимир Дмитрук. Він звинуватив орендаря Миколу Стасюка в численних порушеннях. Зокрема, заявив, що той не дозволяє селянам ловити рибу, охорона водойми постійно їх б’є.

Водночас закидав системні порушення з розведенням риби, зміною меж водойми. Прокуратуру області попросив здійснити комплексну перевірку дій підприємця.

– Всі накладні, акти зариблення, ветеринарні свідоцтва підприємця Стасюка, чи сплачені податки згідно накладних, – наголосив у виступі Володимир Дмитрук.

Більше трьох годин селяни обговорювали, як діяти. Сперечалися так, що схід села частина людей покинула. Майже 50 осіб проголосували, щоб розірвати договір з орендарем.

Однак це рішення не матиме юридичної сили. З цим погодився і сільський голова Будеража Володимир Баранов. Адже договір на оренду може розірвати суд чи Рівненська облдержадміністрація, адже вона укладала угоду, а не громада села. Оскільки ставок знаходиться за межами Будеража. 

Претензії орендар Микола Стасюк пояснює бажанням директора відібрати ставок. Адже той сам раніше використовував водойму. А рішення сходу села не визнає, бо з 670 жителів не прийшла навіть чверть.

– Це зібрання важко назвати сходом села, бо половина людей відсутні. Бояться, бо директор школи сказав, дітям не буде ставити оцінок, – пояснив орендатор. – Більше того, в мене є нотаріально завірений документ, де вказано, що Володимир Дмитрук відмовляється від оренди водойми та отримав за це 4 тисячі доларів. Останнім часом мою діяльність перевірила прокуратура, міліція та рибохорона. Кожна перевірка пройшла без порушень. Тому рішення сходу села вважаю таким, що не має юридичної сили.

Коментарі

Ну так запрет доступа к водным ресурсам уже повод для прекращения аренды. Пусть вызовут милицию, зафиксируют, и досвидос предприниматель.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.