Терористи з "Градів" обстріляли Переможне - рівненські військові

Протягом ночі обстановка у Луганській області продовжувала бути напруженою. З метою дискредитації військовослужбовців Збройних Сил України у складі сил АТО в очах місцевого населення терористами був нанесений підступний удар з реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" по населеному пункту Переможне Лутигінського району Луганської області.

Повідомляє прес-центр оперативного командування "Північ".

Сьогодні, 31 липня, о 9:20 позиції військ оперативного командування "Північ", які залучені до АТО, з боку терористів було проведено 6 ракетно-артилерійських ударів. Зокрема по аеропорту "Луганськ", базовому табору одної із механізованих бригад та підрозділам, які виконують завдання на блокпостах. 

Незважаючи на інтенсивність ведення вогню з боку противника та зростання рівня загроз життю і здоров'ю кожного в проблемному регіоні, бійці оперативного командування "Північ" продовжують демонструвати високий бойових дух та незламну волю до перемоги.

Всі підрозділи продовжують забезпечувати комплекс заходів щодо стримання, локалізації та знешкодження бандитських угрупувань в епіцентрі збройного протистояння.

Війська ОК "Північ" забезпечують комплекс заходів щодо стримування, локалізації та знешкодження бандитських угрупувань в епіцентрі збройного протистояння.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.