Рівненські військові правоохоронці вирушили на Донбас

Колектив Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку Міністерства оборони України урочисто провів близько десяти своїх колег, які в рамках ротації особового складу відбули для участі в антитерористичній операції.

Рівненські військові правоохоронці в районах виконання завдань взаємодіють з командирами підрозділів щодо надання допомоги і підтримання військової дисципліни та правопорядку. Також, вони несуть службу на блокпостах, супроводжують колони техніки, вступають у вогневий контакт з ворогом.

– Цей особовий склад замінить на бойових постах тих своїх колег, які виконують завдання вже понад два місяці. Усі вони – наші герої, і ми з нетерпінням чекаємо їхнього повернення живими і здоровими. Але серед них є й такі, хто виявив бажання продовжити службу в антитерористичній операції ще на один термін. Ми пишаємося такою самовідданістю наших військових правоохоронців, – зазначив начальник Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук.

Як повідомили у Регіональному медіа-центрі МО України, зібрати військовослужбовців у дорогу допомогли і благодійники. Так, організація "Фонд Руєвит" поповнила підрозділ армійських правоохоронців дощовиками, медикаментами, "озброїла" трьома бронежилетами.

– Допомогти спорядити військових – це сьогодні святий обов’язок кожного українця, – додала голова правління благодійної організації "Фонд Руєвит" Діана Гордійчук. – Люди зараз багато жертвують і ми на ці гроші купуємо те, що найбільш затребувано. Бажаємо успіху військовим правоохоронцям та повернутися з перемогою.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.