Екс-"беркутівці" з Рівного не били харківських активістів

Командир рівненської спеціальної роти міліції Іван Котяш, який разом зі своїми підлеглими нині несе службу в зоні АТО, спростував інформацію про побиття харківських активістів.

Один з користувачів соціальної мережі Фейсбук написав про те, що нібіито рівненські екс-беркутівці на одному з блокпостів ДАІ поблизу Слов'янська побили харківських активістів, котрі привезли воду для українських військових. Зокрема, у повідомленні йдеться, що спецслужбовці потрощили речі активістів, нецензурно лаялися.

– Пару дней назад трое харьковских патриотов собрали деньги и решили повезти нашим солдатам в зону АТО 1000 литров воды. Поскольку связь там плохая, взяли рации для переговоров и отправились на Донбасс. Делали это не в первый раз, поэтому знали, как себя вести. Около 4 часов вечера на первом же посту возле ГАИ в Славянске их задержал "Беркут", (командир из Ровно). Рации об асфальт, ребят били по ногам и почкам. Если убрать маты, то "майданутые" самое приличное слово из того, что услышали харьковские патриоты. Ребят оскорбляли и обещали даже расстрелять. Когда они попытались объяснить, что вода предназначается для украинской армии, для части, которая находится южнее Донецка, то харьковчан просто выгнали, приказав им поскорее убираться домой. В конце концов, задание было выполнено. Не без приключений удалось связаться со своими, и 1000 литров воды наши парни смогли доставить в аэродром Краматорска. Хотя везли необходимый для бойцов в 30-градусную жару груз совершенно в другое место. Ребята готовы опознать, кто их бил, есть на месте событий люди, готовые подтвердить факт этого беспредела. Надеюсь, что соответствующие органы разберутся, и виновные будут, как можно быстрее, наказаны. Ведь вода нашим бойцам в зоне АТО нужна каждый день, – написав у Фейсбук Володимир Чистилін.

Тим часом командир рівненської спеціальної роти міліції Іван Котяш каже, що вони наразі дійсно несуть службу в зоні АТО, зокрема і на блокпостах. Проте випадків побиття та жорсткого поводження з людьми, які проїжджають пости, не було.

– Ми, в тому числі, охороняємо блокпости, адже при в'їзді в зону АТО діє пропускний режим. Ми перевіряємо всі автомобілі, які проїжджають, але конфліктів у нас ні з ким не виникало. Я вперше від вас почув про це. Тим більше, у нинішній ситуації, ніхто з правоохоронців не дозволив би собі такої поведінки стосовно мирних громадян. Активісти, журналісти, які привозять допомогу військовим, після перевірки нормально проїжджають блокпости. Якщо й був якийсь інцидент, то потрібно знати коли саме. Нас кілька днів взагалі не було на блокпостах біля Слов'янська, ми виконували бойові задачі в лісах. Тільки вчора вранці знову повернулись на блокпост, – додав Іван Котяш.

Коментарі

Хто в цьому світі як не Беркут пережив все те що не під силу всім людям, а ще якісь активісти будуть глумити чесне імя спецназу лежачи на дивані, то сраний майдан буде виходний перед тим гнівом всіх тих, хто там воює і знає що треба реально надерти зад цим " ідейним" придуркам аобо хоча б на годину під обстріл на Карачун !!!!!!!!!!!!!!

Наші хлопці туди їздили із самого початку АТО. До речі, особисто до керівника Беркуту Котяша претензій немає. З ним і раніше мали нормальні контакти. Мова йде про підлеглих.

Потрібно було проіжати Словянськ до 05.06.14 коли ці хлопці тримали рубежі.А зарез говорити про звільнені територіі. СЛАВА УКРАІН І. А не кнопкодавам.

Тим хлопцям дійсно треба було б написакти заяви - і досвідос . Хай ідуть захищати ті патріоти, які нічого крім клавіатури і ручки не бачили в своєму житті, але тут вони такі патріоти!!!! , хоча б туди , де зараз Беркута, як дехто сказав, відсижуються, Знаємо таких, тільки вміють співати гімн, а як визвали у воєнкомат - то обпісялись, бігом відкуплятись побігли. А якже "Душу й тіло ми положим ...."? Ось такі ви херої!!!! А Беркута - молодці !!!!

Інформація перевірена - що це рівненські.? Не смішіть!!!!

Ваші хлопці "герої" захищали овоща і приймали участь у побиті активістів Євромайдану...от їх якраз треба на передову...а не відсиджуватися на звільнених територіях...

Не рівненські а миколаівські. Перевіряйте шановні інформацію. Персонально для ,,патріотів,, наклепників.

Інформація перевірена. Є свідки і постраждали, які готові давати свідчення. Оскільки справа дійшла до міністра МВС, то ми доведемо її до кінця. Слава Україні!

Вони мені не родичі і не близькі знайомі. Знаю їх винятково по роботі. Вони не брали участі у побитті людей. Про їхні "вибачення" навіть писати не хочу і згадувати.
"Нормальні люди написали б рапорт і поїхали б додому. Але ж як вони без роботи, у них же зарплата, вислуга, і скільки-то там років до пенсії. " - а ви уже звільнилися з роботи? Чи багато тих, хто стояв на майдані, звільнилися з роботи? Чого хлопці, які охороняли адмінбудівлі мали звільнитися і залишитися без зарплати, вислуги і пенсії?

А чим кращий РІВНЕНСЬКИЙ беркут за, скажімо, київський? Нормальні люди написали б рапорт і поїхали б додому. Але ж як вони без роботи, у них же зарплата, вислуга, і скільки-то там років до пенсії. Ну от і доводилося людей бити і калічити, ну не звільнитися ж. І при цьому РІВНЕНСЬКИЙ беркут був там із самого початку і до останніх днів, рапорти вони написали вже в кінці. Передивіться відео, де на рівненському майдані вони вибачаються перед народом. Так, були ті хто зробив це щиро, але були і такі, хто б краще ще і цих людей перестріляв за те, що вони не зрозуміли їхнього "подвигу", що вони - "герої" і "захисники народу", і взагалі у них був наказ. Їх Котяш ледь заспокоїв.
Як я чекаю щоб вони до мене ставилися - ніяк, це не ті люди, з ким хочеться мати справу, навіть говорити з ними не хочеться. Ви знаєте багатьох - це і є те, про що я писала - ніхто не хоче вірити в те, що їхні родичі, близькі, гарні знайомі - не такі вже і "гарні". як вони намагаються вам розказати

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.