На розвиток сіл Рівненщини з бюджету виділили 200 тисяч

200 тисяч гривень виділили з обласного бюджету на реалізацію ідей, що перемогли в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Рівненщини. Із усіх пропозицій експерти відібрали п’ять проектів. Саме на їх реалізацію сільські мешканці одержать гроші на співфінансування.

Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, за допомогою коштів обласного бюджету у селі Красне Млинівського району реконструюють дерев’яний міст, в селі Мильча Дубенського району відремонтують млин, а у Неньковичах Зарічненського району закуплять обладнання для переробки дерева. Гроші також отримають громади сіл Глибока Долина (Демидівський район) та Кухче (Зарічненський район). Там запланували відкрити дошкільну групу в дитсадку та відремонтувати і обладнати клуб.

– Загалом на конкурс подали 40 заявок. Найактивнішими були сільські громади Демидівського, Дубенського та Млинівського  районів, – розповів перший заступник голови ОДА Юрій Приварський. – Є багато проектів, які не перемогли, проте є досить сильними, і спрямовані на розвиток сільських територій. Тільки у напрямку енергозбереження свої ідеї представили 11 громад. Будемо сподіватися, що на конкурс будуть виділені додаткові кошти.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.