Завод Фірташа на Рівненщині запрацював

Холдинг Ostchem (об'єднує підприємства азотної хімії Group DF) запустив ПАТ "Рівнеазот" після ремонту, – повідомили в прес-службі холдингу.

– "Рівнеазот" запустив свої потужності... і працює на 80%. На підприємстві включений в роботу один агрегат аміаку цех А2, цех по виробництву аміачної селітри, цех з виробництва азотної кислоти і вапняно-аміачної селітри. Завод випускає аміаку – 600 тонн/добу, аміачної селітри – 2,4 тис. тонн/добу. Завантаженість виробництва на 80% пояснюється заключним етапом планових капітальних ремонтів цехів. В кінці серпня – початку вересня підприємство планує вивести потужності на 100%, – зазначили в прес-службі.

Як зазначили в Ostchem, в ході робіт на "Рівнеазоті" був виконаний капітальний ремонт заводських комунікацій, які не піддавалися реставрації з моменту будівництва заводу, – про це повідомляє "УкрАгроКонсалтинг".

Нагадаємо, Ostchem – керуюча компанія, яка координує стратегію шести підприємств азотної хімії, що належать "Group DF" Дмитра Фірташа: українські концерн "Стирол", "Сєвєродонецьке об'єднання "Азот", черкаський "Азот", "Рівнеазот", а також "Нітроферт" (Естонія), "Таджик Азот".

Ключові слова: 

Коментарі

Мій брат працює на заводі, навіть поприте, що завод певний час стояв йому і всім працівникам платили зарплату, власники і керівники хороші люди!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.