Рівняни розпочали фестиваль українського опору "Бандерштат-2014". ФОТОРЕПОРТАЖ

У Луцьку стартував фестиваль "Бандерштат". Не зважаючи на спеку, на іподромі зібралося чимало гостей і учасників із різних регіонів України: Черкаси, Полонне, Калуш, Рівне та ін., прибули навіть білоруси.

Упродовж дня можно було дивитися на етно-фотовиставку Анни Сенік (Ładna Kobieta), виставку УПА, виставка постерів "Волинське Полісся" Олега Бурячка. Дітей під час майстер-класів навчали малювати, створювати панно, лялькі мотанки, робити браслети зі стрічок та багато інших цікавих речей.

Працювала літературна сцена та гутіркова. Зокрема, останній виступ на ній був за двома добровольцями із батальйону "Азов" Олександром Гучем та Володимиро Пастушком – учасниками подій 19-20 лютого на Майдані. Зокрема, Володимир завершив свій виступ припущенням, що залишився живим під час революції, щоб побачити звільнення Слов'янська, там залишився живим, щоб подивитися, як звільнятимуть Донецьк, і хоче подивитися, як горітиме Крим.

Відкрили музичну частину ведучі Вікторія Жуковська та рівнянин М’яч Дредбол. Першими виступили хлопці з "Garage Drum Show", які на барабанах відіграли популярні українські пісні, порадували хітом "Ляпісів" "Воїни світла". Першого дня також виступав і рівненський гурт "Брем Стокер". Ближче до ночі виступали гурти "Веремій" та "Мотор’Ролла".

Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат
Бандерштат

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.