Жителі сходу розповідають рівненським військовим, за що вбивають терористи

Луганчани дякують своїм визволителям та готові стати на захист територіальної цілісності і недоторканості України.

За підсумками 1 серпня війська оперативного командування "Північ" евакуювали з Луганська ще 282 особи, серед яких 140 жінок, 132 чоловіки та десятки дітей.

Про це повідомляє прес-центр управління оперативного командування "Північ".

Незважаючи на зусилля керівництва державної влади області та міського голови Луганська щодо вимоги до представників бандитських угрупувань припинити вогонь, останні продовжують стріляти у напрямку "зеленого коридору". На щастя, постраждалих нема. Протягом чотирьох днів евакуації Луганськ покинуло більше 730 осіб та 147 одиниць автомобільної техніки.

Зважаючи не те, що лідери Луганської народної республіки днями оголосили мобілізацію для чоловіків, віком від 18 до 60 років, можливостей у них покинути небезпечні райони дуже мало. А тим із них, кому вдалося дістатися до міста Щастя, в більшості потрібна медична та психологічна допомога.

На переконання одного з мешканців Луганщини, Василя П., їх використали в інтересах сусідньою держави, яка підтримує збройне протистояння, щоб розколоти український народ.

– Відмова вступати до лав ЛНР сприймається бандитськими угрупуваннями, як дезертирство, за яке калічать та вбивають. Ми ж для себе обираємо інший шлях, – після відновлення обіцяємо стати до строю у лави Збройних Сил України, – запевняє чоловік.

У відповідь військовослужбовці, які забезпечують "зелений коридор" підтверджують той факт, що випадки, коли місцеві жителі звертаються до них з бажанням поповнити лави захисників українського народу хоч і поодинокі, та все ж таки є.

Коментарі

"282 особи, серед яких 140 жінок, 132 чоловіки та десятки дітей." 140+132=272
282-272=10
Толи у меня лыжи не едут, толи детей не десятки )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.