У Рівному лікують п'ятьох військових із зони АТО

1 серпня голова обласної держадміністрації Сергій Рибачок разом з народним депутатом від Рівненщини Олегом Осуховським та благодійником Віктором Мяликом відвідали поранених бійців у військовому госпіталі Рівного.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

У шпиталі зараз перебуває п’ять військовослужбовців з Рівненщини, які отримали поранення різних ступенів важкості у зоні виконання бойових завдань АТО на Сході України. Хлопці запевнили, що на умови перебування, лікування та ставлення медиків не скаржаться. Військові також розповіли про обставини, під час яких отримали поранення, та в цілому про ситуацію під час перебігу АТО, яку бачили на власні очі.

Як запевнив начальник військового госпіталю Олексій Кльонов, військові повністю забезпечені медикаментами, перев’язочними матеріалами та усім необхідним, у чому переконалися голова ОДА та народний депутат.

Пораненим Сергій Рибачок, Олег Осуховський та Віктор Мялик надали грошову допомогу. А також, на прохання бійців, подарували сучасний телевізор, аби хлопці у відділені могли відслідковувати ситуацію на Сході.

Питання забезпечення поранених військових у шпиталі – у голови ОДА на особистому контролі.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.