"Свободівець" очолив департамент екології Рівненщини

Від 24 липня 2014 року на посаду директора департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації призначено Дудку Валентина Федоровича.

Валентин Дудка народився 1 січня 1962 року. Освіту здобув у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького.

Валентин Дудка був головою первинної профспілкової організації "Рівненська обласна санітарно-епідеміологічна служба". "Свободівець" Валентин Дудка – лікар вищої категорії з гігієни праці.

На цій посаді Валентин Дудка замінив Петра Колодича. Останній з травня 2007 по травень 2013 року начальник управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області. З травня 2013 року призначений директором департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації. Депутат Рівненської обласної ради.

Коментарі

Ганебно призначати керівників установ, керуючись не професійними якостями, а партійними списками. Думка колективу традиційно нікого не цікавила. У нової влади немає майбутнього, так як вони так і не зрозуміли помилок старої.

Шановні журналісти! перевірте інформацію статті, Колодич П.Д. - З 2007 року по 2013 рік – начальник державного управління охорони навколишнього природного середовища в Рівненській області, з 2013-2014 - начальник державної екологічної інспекції в Рівненській області.
Дудка В.Ф. НЕ є і не був депутатом Рівненської обласної ради.
Будьте уважнішими - не вводьте в оману.

А до Колодича був Бобровський

Ого-го-го-оооо! Це ще той ембіцил.

Прокурор Ткачук В.В. перекупив посаду з Дубровицького на Гощанського,побудувався в Городищі,звідти меньше їздити,хоча в деклараціїї житла незначиться,де ЛЮСТРАЦІЯ для ПІДАРАСІВ і Гандонів,починаючи з КУБРАКА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дудка ще той хабарник,коли міжрайонну прокуратуру очолював Ткачук В.В.,він Дудку В.Ф.брав завжди на перевірки.Дудка "вірний "вонючий пес з блютузом в вусі,який гордо находить порушення.Ще той ******.Працівнинки Обл.СЕС перехрестились мабуть,коли цього ******* забрали з СЕС.Так і нема ЛЮСТРАЦІЇ для ГАНДОНІВ

Наскільки я знаю П. Колодич звільнився з посади директора департаменту екології ще у 2013 році і очолив екологічну інспекцію в Рівненській області. Це різні посади.

нарешті Петю, зятя Ревенка вигнали...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.