Пташка-бандерівка обгадила Путіна. ВІДЕО

У столиці Росії на Поклонній горі у Москві відбулось відкриття пам'ятника героям 1-ї світової війни. На церемонії виступив президент Російської Федерації Володимир Путін. 

У своїй промові він заявив, що у тій війні у Росії вкрали перемогу, хоча вона прагнула миру.

- Росія не була почута. І їй довелося відповісти на виклик, захищаючи братський слов'янський народ. Захищаючи себе, своїх громадян - від зовнішньої загрози. Росія змогла стримати цей натиск. А потім перейти в наступ. І весь світ почув про легендарний Брусилівський прорив. Однак ця перемога була у неї вкрадена", - додав Володимир Путін.

Відкриття пам’ятника було приурочено до 100-річчя від початку 1-ї світової війни. Під час церемонії стався цікавий інцидент. Під час виступу Путіна, який транслювався у прямому ефірі, на нього «нагадила» пташка.

Ця подія «розірвала» інтернет-простір. Пташку вже називають бандерівкою та припускають, що ця диверсія, це спланована акція українців проти російського президента.

Коментарі

Як це пташки не було? А хто тоді нагадив?

сорі, а сайт ВСЕ тепер постить фейкові новини?.....яка пташка? не було там ніякої пташки.......мдааааааа

Вы ошибаетесь. Это была не птица-бендеровка. Путина обгадила птица-старушка из Госдумы России. Она уже пятый год собирается мстить Путину за идиотские его поступки...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.