На Уралі, в Сибіру і Калінінграді заговорили про від'єдння від Росії

Схоже те, що Володимир Путін так старанно розпалював в Україні – розгорілось на територію самої Росії. Цього тижня у соцмережах та російських електронних ЗМІ з’явилась інформація про «Марш за федералізацію Сибіру». Як повідомляє інтернет-сайт «Новий регіон», він має пройти 17 серпня у місті Новосибірськ під гаслом «Досить годувати Москву!».

За кілька днів в інтернеті з’явились повідомлення про аналогічні марші у Калінінграді та Єкатеринбурзі. Схоже ідея надання більшої влади регіонам та права їм на самовизначення, яке Москва так палко підтримувала по відношенню до так званих Донецької та Луганської народних республік, знайшла свою підтримку й в російському суспільстві. І тепер вже жителі Уралу і Калінінградської області разом за прикладом жителів Сибіру виступають за створення Калінінградської та Уральської народних республік.

Однак схоже така ідея не до вподоби федеральному центру. Спецслужби Росії зажадали зняти ці повідомлення с інтернет-сайтів та заблокувати будь-яку інформацію стосовно запланованих маршів в Інтернеті і інших ЗМІ. Однак судячи з усього, цей процес вже не зупинити. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.