Рівненські військові лікарі працюють на двох фронтах

Рівненські військові лікарі сьогодні на двох фронтах виконують завдання спільно з бойовими підрозділами. Медики в погонах там, на Донбасі, рятують людські життя у складі лікарсько-сестринської бригади. А тут, у Рівному, розгорнуто другий фронт – реабілітація поранених військовослужбовців та їх повернення до нормального повноцінного життя. Сьогодні, як кажуть самі військові медики, вони є і лікарями, і вихователями, і капеланами, і психологами.

Як зазначив майор Олександр Гайн з Регіонального медіа-центру Міноборони, до військових лікарів звертаються учасники антитерористичної операції не лише з тілесними хворобами, а й за порадою чи розрадою – війна для усіх стає неабияким випробуванням на психічну стійкість.

Отож, військова медицина потребує не меншої підтримки, ніж бойові частини. Волонтери допомагають спорядити лікарсько-сестринські бригади Рівненського гарнізонного військового госпіталю для участі в АТО. Добродійники сприяють налагодженню лікування поранених тут, на місці.

– Спільно з небайдужими рівнянами ми відправляємо медикаменти, харчі, необхідні речі для нашого медперсоналу в АТО. Також, волонтери відвідують хворих у нас в відділеннях, – зазначив керівник відомчої лікувальної установи полковник медичної служби Олексій Кльонов. – Кожна їхня допомога – це інвестиція в реабілітацію і відновлення здоров’я наших героїв – учасників АТО. Серед найактивніших доброчинців є директор Рівненського районного територіального центру соціального обслуговування Корейко В. А., директор департаменту соціального захисту населення Рівненської ОДА Підкидач О. В., директор ТзОВ "Луцькфармація" Лобарчук А. В., зі Здолбунівської районної ради – Тимощук В. О., Рівненська обласна організації "Радикальна партія Олега Ляшка", благодійний фонд Миколи Сороки, корпорація "Братерство без кордонів – Україна", ПП "Октеніфарм", ФОП "Ковальчук", ТОВ "НІКО", міжнародний благодійний фонд "Мир", ТОВ "БаДМ", Рівненська обласна рада та облдержадміністрація, ПП Вихриснюк В. В., ТОВ "ВІСА" – Сергій Шиляєв, а також благодійна організація "Фонд Руєвит".

Усі вони, як зазначив начальник Рівненського гарнізонного військового госпіталю, допомогли закупити медикаменти, препарати, засоби гігієни, білизну, лікарняні ліжка тощо. Щось використовується вже, а дещо медики ставлять на облік та застосують у випадку збільшення кількості поранених пацієнтів.

– Це приємно, коли військова медицина турбує людей. І наші громадяни, які підтримують госпіталь, дійсно дбають про тих своїх співвітчизників, які захищають нашу державу, – говорить полковник медичної служби Олексій Кльонов. – Дійсно можна сказати, що громада Рівненщини допомагає військовим лікарям поставити, як то кажуть, солдат на ноги!

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.