Рівненщина - серед областей з найменшим відшкодуванням ПДВ

Держказначейська служба в червні відшкодувала найбільші суми податку на додану вартість Донецькій області – 1,95 млрд гривень, Дніпропетровській – 557,9 млн гривень, а також місту Київ – 558,12 млн гривень.

Про це йдеться в повідомленні "Економічної правди" з посиланням на "ЛігаБізнесІнформ".

Як повідомляється, у липні Держказначейство відшкодувало підприємствам 4,72 млрд гривень ПДВ проти 2,33 млрд гривень, відшкодованих місяцем раніше.

Цей показник в липні вдалося істотно збільшити за рахунок відновлення відшкодування Донецької області, якій в червні відшкодували тільки 12,6 млн гривень.

Найбільше відшкодування ПДВ у липні отримали: Маріупольський меткомбінат ім. Ілліча – 645,8 млн грн, "Запоріжсталь" – 315,1 млн грн, "Азовсталь" – 258,3 млн грн, комбінат "АрселорМіттал Кривий Ріг" - 219,1 млн грн, а також "Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів", що входить в найбільший агрохолдинг Миронівський хлібопродукт – 233,1 млн грн.

У числі областей, які отримали найменші суми відшкодувань – Житомирська (18 млн грн), Рівненська (11 млн грн), Миколаївська (1,4 млн грн), Херсонська (1,7 млн ​​грн) та Хмельницька (11,5 млн грн).

Що стосується Луганської області, то підприємці цього регіону отримали 6,1 млн грн відшкодованого ПДВ, у той час, як у червні вони отримали 7,7 млн ​​грн. В цілому, відшкодування отримали понад 1400 підприємств і організацій.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.