Очільник Рівненщини пояснив, як область буде економити газ

Рівненщина розробила план зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами на 30 відсотків на період опалювального сезону 2014-2015 років.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок під час прес-конференції, до комплексних заходів, спрямованих на скорочення споживання природного газу на Рівненщині віднесли: заміщення природного газу на альтернативні види палива, прокладання теплотрас, заміщення на котли з вищим коефіцієнтом корисної дії, утеплення приміщень, запровадження приладів обліку теплоенергії та автоматичної системи регулювання рівнів споживання та запровадження електроопалення, встановлення теплоутилізаторів.

– Сьогодні в області існує 787 котелень, з них 443 працюють із використанням природного газу. В цьому році заплановано 45 з них перевести на альтернативні види палива. В першу чергу, орієнтуємось на місцеве паливо, тобто деревину та торф. У північних районах Рівненщини є досить хороші запаси торфу, потрібно залучати інвесторів, закупити нову техніку та видобувати цю корисну копалину, – зауважив голова РОДА,

Крім того, Сергій Рибачок наголосив, що підприємство "Смигаторф" особливо важливе для регіону в умовах зростання попиту на альтернативні джерела палива, і потрібно, щоб якомога швидше воно отримало повноправного директора.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.