У Рівненському військовому госпіталі лікують 7 бійців із зони АТО

Як повідомили у прес-службі Рівненської облради, наразі у військовому госпіталі перебуває на лікуванні 7 бійців із зони АТО. Військовослужбовці забезпечені всім необхідним. Найбільшою проблемою на сьогодні є питання транспортування важкопоранених та лежачих хворих.

Начальник Рівненського військового базового госпіталю Олексій Кльонов розповів, що доки вистачатиме ліжко-місць, всі транспортабельні вояки з Рівненщини та з інших регіонів країни отримуватимуть допомогу безпосередньо у військовому госпіталі. У випадку перенавантаження цього медичного закладу військовослужбовців лікуватимуть на базі Рівненської міської та обласної лікарень. У зв’язку з цим заступник голови обласної ради Степан Павлюк доручив керівникам цих закладів скласти план додаткового фінансування для забезпечення якісної допомоги солдатам.

Після проходження необхідного курсу лікування у військовому госпіталі, солдат перенаправлятимуть до обласного госпіталю інвалідів війни, де є всі необхідні матеріально-технічні засоби та кадри для забезпечення реабілітації військовослужбовців.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.