Влада Рівного обмежить святкування на час АТО

Після рішення влади Тернополя, у Рівному також вирішили ввести певні обмеження на розваги на час проведення антитерористичної операції на сході України.

Так на розгляд виконкому Рівного внесли проект рішення "Про заборону використання піротехнічних засобів на території міста Рівного".

"Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" із змінами та доповненнями, у зв’язку із складною ситуацією у державі, враховуючи звернення громадських організацій та мешканців міста, виконавчий комітет Рівненської міської ради вирішив:

1. Заборонити використання піротехнічних засобів (салютів, феєрверків) на території міста до моменту завершення антитерористичної операції.

2. Управлінню торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування (І. Остапенко) провести роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарської діяльності, що здійснюють її в галузі ресторанного господарства, щодо неухильного виконання п.1 цього рішення.

3. Відповідальність за виконання рішення покласти на суб’єктів господарювання закладів ресторанного господарства.

4. Відділу інформаційно-аналітичного забезпечення (О. Лопачук) оприлюднити рішення у засобах масової інформації.

5. Контроль за виконанням рішення доручити начальнику МВ УМВС України в Рівненській області Р. Мельнику, а організацію виконання – заступнику міського голови С. Васильчуку", – йдеться у проекті рішення.

Нагадаємо, раніше активісти та волонтери групи "Допомога армії – Рівне" вже звертались до мера Рівного Володимира Хомка із пропозицією обмежити загальноміські свята та гуляння, зважаючи на військові дії у східному регіоні України. Очільник міста зауважив, що потрібно вивчити думку рівнян з цього приводу. А під час засідання виконкому Володимир Хомко підтримав таку ініціативу активістів і зазначив, що їх звернення буде опубліковане.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.