Прокуратура Рівненщини шукає майно підприємства-банкрута

На Рівненщині під час ліквідаційної процедури підприємств зникло 90 одиниць сільськогосподарської техніки.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Органами прокуратури Рівненщини розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами привласнення, розтрати майна 5 сільськогосподарських виробничих кооперативів або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 КК України).

Встановлено, що під час ліквідаційної процедури цих СВК упродовж 2007-2012 років зникло близько 90 одиниць сільськогосподарської техніки.

Зазначене майно перебувало в оперативному управлінні колишніх керівників СВК і арбітражного керуючого у справах про банкрутство та підлягало реалізації з метою відшкодування півмільйонної податкової заборгованості. Однак, у ході обстеження території господарств техніки не виявлено.

Наразі слідчі органів внутрішніх справ, яким доручено проводити розслідування, з’ясовують, куди зникло майно підприємств-банкрутів, та хто винен у незаконному заволодінні ним.

Зазначимо, що вказані злочини виявлено прокурорами у ході перевірки діяльності Дубенської ОДПІ ГУ Міндоходів у Рівненській області на предмет ефективності стягнення податкового боргу із підприємств, в тому числі збанкрутілих. Її керівнику прокуратурою внесено подання з вимогою притягнути винних у бездіяльності осіб і усунути причини та умови, що сприяють вчиненню порушень законодавства у вказаній сфері. Документ реагування перебуває на розгляді.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.