Рівненщина володіє п'ятою частиною покладів торфу в Україні

На селекторній нараді у Рівненській обласній державній адміністрації фахівці управлінь та відомств обговорювали питання щодо відведення земель для видобування торфу. Адже на території Рівненщини близько 350 мільйонів тон покладів цієї корисної копалини, а це – 20 відсотків загальноукраїнських запасів, повідомляє головне управління Держземагентства Рівненщини.

Місцевим виробником торф'яних напівбрикетів є ДП "Рівнеторф", що входить до складу державного концерну "Укрторф".

– На даний час ДП "Рівнеторф" для видобування торфу відведено в постійне користування земельні ділянки площею 107,5 гектарів на території Пісківської сільської ради Костопільського району, – зазначила начальник управління землеустрою Головного управління Держземагентства у Рівненській області Лариса Вакульчук.

Крім того, іншим підприємствам та організаціям відведено 1,5 тисячі гектарів земель на території Дубенського, Дубровицького, Острозького та Рокитнівського районів Рівненської області для видобування торфу.

Для зменшення споживання природного газу на Рівненщині запропоновано переходити на альтернативні джерела енергії. Для Рівненської області це може стати торф, покладами якого багаті землі нашого краю.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.