Порно фото жителя Острога "оцінили" в 1 020 гривень

Що спонукало 25-річного жителя м. Острога зареєструватися на Інтернет-сайті для інтимних знайомств – він і сам пояснити не зміг.

Саме на цьому Інтернет-ресурсі чоловік виклав свої інтимні фотографії, при цьому його не хвилювало, що він одружений та має малолітню дитину. Через певний час горе-Казанова ще раз завантажив свої світлини на цей же сайт.

Щоправда, замість знайомства із представницями прекрасної статі, його очікувало спілкування із правоохоронцями.

– Під час моніторингу працівниками відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, всесвітньої мережі Інтернет було виявлено, що 25-річний острожанин розповсюджує фотографії порнографічного характеру, – повідомив начальник Острозького МВ УМВС України в Рівненській області Валерій Самчук. – Судово-мистецтвознавча експертиза підтвердила, що фотозображення відносяться до фото-продукції порнографічного характеру, за розповсюдження якої передбачено кримінальну відповідальність.

Як повідомила Вікторія Антонова з Острозького МВ УМВС України в Рівненській області, відносно чоловіка слідчим слідчого відділення Острозького МВ було розпочато кримінальне провадження, передбачене частиною 3 статті 301 (виготовлення і розповсюдження порнографічних предметів, вчинені повторно).

До речі, це вже другий випадок подібної спроби знайомства. У березні цього року ще один житель Острозького району також намагався "підчепити" дівчину за допомогою світлин порнографічного характеру. Справа була передана до суду, відповідно до вироку якого, чоловікові довелося сплатити штраф у розмірі 1 020 гривень.

Тож, правоохоронці закликають не розміщувати на будь-яких Інтернет-ресурсах свої чи чужі фотографії, а також будь-які зображення, відео порнографічного характеру, адже за подібні дії винуватців очікує кримінальна відповідальність.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.