У Рівному відзначили 165-річчя від дня народження Олени Пчілки

Бібліотекарі бібліотеки-філії №3 Централізованої бібліотечної системи міста Рівне провели огляд літератури "Дорога на розпуттях долі" в супроводі з книжковою поличкою "Поетичне слово, осяяне любов’ю до дітей" із метою ознайомлення з різноманітною за тематикою і жанрами творчістю Олени Пчілки, – повідомили з міського управління культури і туризму.

Нещодавно минуло 165 років від дня народження відомої письменниці. Олена Пчілка є однією з творців-засновників української дитячої літератури. В творчому доробку Олени Пчілки для дітей – вірші, байки, оповідання, казки, п’єси, сміховинки, ігри, спотиканки, загадки, прислів’я та приказки.

Олена Пчілка – поетеса, автор прозових та драматичних творів, перекладач, педагог, науковець, фольклорист і етнограф, блискучий публіцист, видавець, активна громадська діячка, мудра матір, яка виховала геніальну Лесю Українку.

Творчість Олени Пчілки і тепер не втратила свого культурного, естетичного, педагогічного значення і тому може активно використовуватись у справі виховання підростаючого покоління.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.