У роботі працівників управління Міндоходів Рівненщини виявили порушення

Впродовж січня-липня поточного року працівниками відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Рівненській області проведено 139 службових перевірок та розслідувань, з яких у 67 випадках встановлено різного роду порушення.

Як повідомили у відділі внутрішньої безпеки, керівництву внесено 27 подань про вжиття відповідних заходів реагування та притягнення винних осіб до відповідальності. За результатами розгляду подань до 19 працівників застосовано заходи дисциплінарного впливу.

До правоохоронних органів області, для прийняття рішення за належністю, спрямовано 30 матеріалів перевірок, по яких відкрито 6 кримінальних проваджень за фактами неправомірних дій працівників ГУ Міндоходів та митниці в області. Складено 4 протоколи про адміністративне корупційне правопорушення, в результаті чого 3 осіб визнано винними у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), за що на них накладено адміністративні стягнення.

У головному управлінні Міндоходів у Рівненській області наголошують: дотримання працівниками Головного управління Міндоходів та Митниці у Рівненській області принципів службової етики при виконанні покладених обов’язків, попередження і профілактика порушень антикорупційного законодавства – першочергові напрямки роботи працівників відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.