Новобудови Рівненщини - серед кращих в Україні

Наприкінці липня цього року визначили переможців всеукраїнського конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію у 2013 році.

Про це повідомили в Департаменті державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону.

На Конкурсі було представлено 66 об’єктів з 23 областей України. Найбільше об’єктів подали будівельні і проектні організації м. Києва – 8; Донецької області – 7; Вінницької – 5; Запорізької, Київської та Рівненської – по 4; Луганської, Львівської, Одеської, Харківської, Черкаської, Чернігівської – по 3.

2 місце у номінації "Промислові підприємства та об’єкти виробничого призначення" отримало "Будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів на території Шпанівської сільради Рівненського району, І черга (Рівненська обл., Рівненський район, с. Шпанів, вул. Лугова, 27)" (Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю "УКРЕКО-ІНДАСТРІ"; Генеральний проектувальник: Товариство з обмеженою відповідальністю "АТЛАНТ-ПРОЕКТ"; Генеральний підрядник: Товариство з обмеженою відповідальністю БМУ "ПРОМБУД-3").

У номінації "Об’єкти освіти, виховання та підготовки кадрів" 2 місце – "Будівництво середньої школи на 834 учнівських місця по вул. Харківця в смт. Зарічне Зарічненського району Рівненської області" (Замовник: Департамент з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації; Генеральний проектувальник: Рівненська філія державного науково-дослідного інституту проектування міст "Діпромісто"; Генеральний підрядник: Товариство з обмеженою відповідальністю "Рівнеагроспецмонтаж").

Переможців конкурсу буде нагороджено дипломами та пам’ятними призами. Планується, що нагородження відбудеться в серпні, коли в Україні відзначатимуть День будівельника.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.