Рівненський райсуд покарав депутатів за незаконне отримання землі

За корупційні правопорушення покарано третину депутатів Корнинської сільської ради.

За участі прокуратури судом розглянуто протоколи стосовно третини депутатів Корнинської сільської ради про вчинення ними адміністративних корупційних правопорушень.

Про це повідомив прокурор Рівненського району Андрій Забродоцький.

Доведено, що 10 представників територіальної громади, порушивши вимоги Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", не повідомили вказану сільську раду про наявність конфлікту інтересів під час голосування 21 травня 2014 року за наданням їм дозволів на розробку проекту відведення земельних ділянок площею 0,07-0,09 га для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Постановами Рівненського районного суду чиновників органу місцевого самоврядування визнано винними у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів), а також на них накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Крім того, нагадуємо, що прокуратурою Рівненського району за зверненням мешканців сіл Корнин та Колоденка у червні 2014 року розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 364 КК України за фактом зловживання службовими особами Корнинської сільської ради службовим становищем під час розподілу земельних ділянок. Досудове розслідування триває.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.