Більше 70 поранених військових доставили на лікування у Рівне

5 серпня у Рівному приземлився військовий літак, яким сьогодні прилетіли 39 бійців із зони виконання антитерористичної операції на Сході України. Це бійці, які призивалися з різних областей України. З аеропорту їх доправили до Рівненського військового шпиталю автобусом та каретами швидкої допомоги.

Про це повідомили у Рівненській ОДА.

Це поранені з Дніпропетровського військового шпиталю та з військового медичного закладу смт Черкаське. У бійців поранення середнього та легкого ступеню. Це, переважно, осколочні, вогнепальні, міновибухові, закриті черепно-мозкові травми, забої, поранення кінцівок, контузія. Місцями для поранених та усім необхідним наш шпиталь забезпечений. При потребі для оперативного вирішення питань звертаємося до представників обласної влади та волонтерів, розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

Обласна влада тримає питання забезпечення військового шпиталю Рівного на особливому контролі. Ми слідкуємо за тим, щоб у поранених бійців, які не лише з нашої області, було усе необхідне. По кілька разів на день спілкуємося з керівником шпиталю, іншими службами, організаціями, наголосив заступник голови Рівненської ОДА Олександр Савчук.

Також 5 серпня у рівненському аеропорту здійснив посадку військовий літак з Харкова, яким доставлено 32 поранених бійці. Усі вони – учасники антитерористичної операції на Сході України. До цього солдати перебували на лікуванні у Харківському військовому медично-клінічному центрі. Під час польоту їх супроводжували медики.

– У бійців поранення переважно легкого та середнього ступенів. А саме – вогнепальні, міновибухові та осколкові. Перше, що питали хлопці після приземлення – чи дадуть їм спочатку вечерю. Звичайно, нагодуємо. Після цього бійців розподілять по відділеннях, відповідно до діагнозів. Це переважно військові із західних областей України, - розповів начальник Рівненського військового госпіталю Олексій Кльонов.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.