Російська ФСБ проти рівненського сайту

Російські спецслужби пильно стежать, щоб громадяни Росії отримували лише "правильну" інформацію. І активно перешкоджають потраплянню у російський інформаційний простір будь-якої іншої, відмінної від політики Путіна, точки зору на події. Як виявилось, під пильним оком працівників ФСБ не лише загальнонаціональні ЗМІ, а й провінційні. Нещодавно читачів Росії позбавили можливості читати новини рівненського сайту "ВСЕ".

Днями у соцмережах до журналістів сайту "ВСЕ" звернулись наші російські читачі. Як виявилось новини сайту стали недоступні для IP-адрес, котрі знаходяться на території Російської федерації. При спробі зайти на наш сайт читач потрапляє на сторінку де сказано що "Доступ к запрашиваемому ресурсу ограничен по решению суда или по иным основаниям, установленным законодательством Российской Федерации".

Що саме не сподобалось ФСБ і Роскомнадзору на рівненському сайті не важко здогадатись. Раніше DDOS-атакам піддавались сторінки сайту "ВСЕ" з інформацією про ситуацію в Криму, пташиний "казус" із Путіним та повідомлення про Марш за федералізацію Сибіру, Уралу та Калінінградської області чи інформація про причетність Росії до бойових дій в Донбасі.

Власне, саме остання інформація, яка з’явилась у світових ЗМІ, викликала чималий переляк у влади Росії. Спецслужби цієї країни звернулись до світових інформ-агенцій з вимогою зняти повідомлення про марш, запланований на 17 серпня. Однак у більшості випадків отримали відмову. Після чого доступ до їхніх Інтернет-ресурсів був заблокований російськими провайдерами на вимогу Роскомнадзору. Як виявилось до переліку неугодних потрапив і сайт чесних новин "ВСЕ".

Варто зазначити, що це не перший приклад "особливої уваги" до нашого сайту з боку російських спецслужб. У розпал революції наш сайт неодноразово піддавався масованим DDOS-атакам переважно з російських IP-адрес. На електронну скриньку редакції неодноразово приходили повідомлення з погрозами.

Від імені редакційного колективу сайту "ВСЕ" ми хотіли б висловити подяку російським "Джеймсам Бондам" за високу оцінку нашої роботи у справі донесення об’єктивної інформації до українських і російських читачів. Ми й надалі працюватимемо у тому ж руслі. А дії Роскомнадзору і ФСБ стосовно заборони читати новини на сайті "ВСЕ" російським користувачам обіцяємо віднайти можливість подолати створені перепони.

Слава Україні! Путін… ну, ви в курсі )))

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.