На Рівнещині прокуратура змусила міліцію відкрити справу за пам'ятник Путіну?

Міліція відкрила справу через надмогильну плиту Путіну. Правоохоронці почали розслідування за фактом встановлення могильної плити із зображенням президента Росії Володимира Путіна в Костополі Рівненської області.

Про це "РВ" повідомили у Костопільському райвідділі міліції. Кримінальне провадження відкрили за статтею 296 Кримінального кодексу (хуліганство).

Нагадаємо, вчора "Правий сектор" провів акцію "поховання Путіна" і встановив на в'їзді в Костопіль могильну плиту із зображенням російського президента.

Тим часом помічник народного депутата Миколи Кучерука Андрій Лендел розповів про нові подробиці справи:

 Про пам'ятник. Змушений написати. Ініціатором порушення кримінальної справи "за хуліганку" була прокуратура, погрожували міліціонерам переслідуванням "за бездіяльність". Планували зняти вночі, це пов'язано з тим, що біля пам'ятника постійно люди. В результаті працівники міліції та МНС відмовились проводити демонтаж. Покарання за зняття – "вандалізм" більше, ніж за встановлення, чи не так?

Цікаво чи вже розібралась обласна прокуратура з проблемами із незаконним видобутком бурштину? Мабуть із сонячним камінням все вже в повному порядку, якщо взялись за пам'ятник Путіну. 

Нагадаємо, що обласну прокуратуру очолює Степан Кубрак, який призначений на посаду за квотою ВО "Свобода". А обласні партійці у свою чергу не дали активістам вимагати звільнення Кубрака з посади. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.