Рівняни платитимуть військовий збір

За результатами липня до загального фонду держбюджету зібрано 71,8 млн грн, що складає 104% запланованого індикативного показника. Таким чином державна скарбниця поповнилася додатково на 2,6 млн грн.

Як повідомив на прес-конференції  в. о. начальника ГУ Міндоходів у Рівненській області Дмитра Зайцева, припинено низку негативних моментів, які існували у попередні часи. Зокрема, припинено практику виконання доведених планів за будь-яку ціну. Наразі показники виконані не за рахунок переплат, а належної роботи з платниками податків. Також більше немає фіскального тиску на місцевий бізнес, який існував донедавна, зокрема, щодо сплати податків наперед.

– Нам вдалося скоротити такі переплати на 100 млн грн. Це означає, що бізнесу не потрібно буде виймати ці кошти з обігу й вони спрямовуватимуть їх, наприклад, на модернізацію і розвиток. Також зменшено фіскальний тиск у тому, що скорочено майже удвічі кількість перевірок із боку наших працівників. Ми повертаємося до адміністрування. Я як рівнянин уже працюю в інтересах рівненського бізнесу і буду це робити надалі. Учора на нараді у Києві просив підтримати Рівненщину, зокрема у відшкодуванні ПДВ. Ми готові до діалогу із бізнесом, – запевнив Дмитро Зайцев.

Як повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Рівненській області, у податкове законодавство запроваджено нововведення, що мають посприяти швидшому закінченню АТО, зокрема, військовий збір. До 1 січня 2015 року кожен громадянин сплачуватиме 1,5 відсотки із заробітної плати, із виграшів у державних та недержавних лотереях, з інших заохочувальних і компенсаційних виплат, винагород.

– Це внесок кожного українця у боротьбу з агресією, із ворогами. Кожен із нас має відповідально і з розумінням поставитися до такого кроку. Адже ці кошти буде витрачено на забезпечення наших військових, на підтримку біженців, на відновлення територій, їх інфраструктури, які зазнали руйнувань під час бойових дій. Переконаний, що ці кошти спрямують і на медичну і психологічну реабілітацію усіх, хто нині воює на сході, на соціальне забезпечення тих сімей, які втратили годувальників, – зауважив Дмитро Зайцев.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.