Львівська майстриня розповіла рівнянам, як хоче захистити Україну

6 серпня у рівненському арт-кафе "Євро-Арт" презентували нову виставку картин художника-графіка зі Львова Наталії Курій-Максимів.

У ході презентації авторка робіт розповіла про особливості живопису на склі. А також пані Наталія зізналася, що знає, як у захистити Україну від війни.

Наталія Курій-Максимів є учасником колективних виставок з 2004 року. Персональні виставки відбулися у Івано-Франківську, Львові, Житомирі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Києві та інших містах. Роботи зберігаються у колекціях України, Європи та Америки.

 

"Етномандри" – саме під такою назвою у трьох залах рівненського арт-кафе "Євро-Арт" стартувала виставка художниці.

– З технікою розпису по склі, я познайомилася ще у 2004 році. Я росла у Карпатах, і у селах на Львівщині бачила, як виглядає малюнок на склі. Тоді мені стало цікаво, як можна на склі поєднати графічні елементи з живописними, – розповідає художник Наталія Курій-Максимів.

Загалом представлено двадцять вісім робіт, виконаних у давній техніці – живопису на склі, серед яких: "Знаки зодіаку", "Мандруючі янголи", "Музики", "В передчутті свята", "Свята Трійця" та інші роботи мисткині.

Також художниця додає, що у майбутньому планує втілити у життя проект "Кожному місту по ангелу-охоронцю".

– Це один з нових проектів, який лише у задумі. Я сподіваюся, що незабаром у кожного міста буде свій ангел-охоронець. Для початку маю велике бажання зробити обереги для східних міст України. Нехай це буде мій маленький внесок, який, можливо, прискорить настання миру у нашій державі та припинить війну, – зауважує художник Наталія Курій-Максимів.

В подальшому авторка планує розкрити секрети створення давньої техніки – живопису на склі.

Зі слів організатора виставки "Етномандри" Руслани Кулій, найближчим часом Наталія Курій-Максимів знову завітає до Рівного аби навчити усіх охочих живопису на склі.

Бажаючі побачити на власні очі "етнографію на склі" львівської майстрині, можуть відвідати виставку до 31 серпня, з 11:00 до 20:00.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.