Рівнянин на пляжі у Хрінниках зібрав 3500 гривень для військових

Гурт "Дзідзьо" знову продемонстрував своє серйозне ставлення до нинішніх подій в Україні. Нещодавно музиканти разом з рівненським громадським діячем і організатором їх концертів в Україні Романом Яворським придбали для українських військових тепловізори і передали їх в зону АТО. А днями на запрошення Яворського музиканти виступили на березі Хрінницького водосховища на Рівненщині, де паралельно із концертом волонтери в рамках проекту "Збережи життя" збирали кошти на потреби армії.

-"Дзідзьо" стали хедлайнерами четвертого фестивалю "AQUASPHERE", що вже традиційно у розпал літа проходить на узбережжі Хрінницького водосховища. На території проведення фестивалю стояли скриньки для збору коштів на потреби українських вояків. Захід відвідали більш як три тисячі осіб, які до скриньок пожертвували півтори тисячі гривень, а ще частину із коштів, виручених від продажу квитків - дві тисячі гривень додав Роман Яворський. Тож загальні 3500 гривень підуть на підтримку солдат із Демидівського району, яких відряджають у зону АТО. Ця сума – невелика, але кожна така пожертва – це додатковий бронежилет для наших солдат. Сьогодні на Демидівщині ініціативна група акумулює кошти саме для закупівлі бронежилетів, тож організатор "AQUASPHERE" передав їм зібрані кошти.

- Я вважаю, що кожен, для кого "патріотизм" це не просто гучне  слово, повинен у цей непростий для України час повинен зробите все, що залежить від нього, аби зберегти нашу землю, зберегти життя і здоров’я кожного солдата, кому випало нині зі зброєю в руках захищати наш з вами покій. Тому агенція "Мегаподія", яку я очолюю, щоразу, організовуючи гучний захід, пам’ятає про солдат і робить свій невеличкий внесок на їх підтримку, - сказав Роман Яворський.

За його словами, частина  виручених коштів з наступних концертів, організованих "Мегаподією", також будуть направлення на підтримку українських солдат.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.