Рівненські військові не економлять на ремонті вікон

Поки добровольці воюють, у штабах – йдуть ремонти. З небувалим завзяттям тиловики продовжують втілювати плани попереднього керівництва Міноборони.

– Дешево і красиво – не пройде. Навіть коли війна, хочеться по багатому. Так вирішили в оперативному командуванні "Північ" і прийнялися – ні не готувати госпіталі в 13 областях, не ремонтувати старенькі палати і не закуповувати обладнання – це зроблять волонтери. Головним виявилося – привести в порядок штаб! Ми вже розповідали про дорогі решітки на КПП і черепичному даху. Тепер вікна, – розповідає Інна Білецька.

Ось такі – великі і не найдешевші. Учаснику тендеру, що пропонував за них майже на 200 тисяч гривень менше, відмовили. Дізнавшись чому, рівненські активісти отетеріли.

В управлінні оперативного командування спочатку обурилися питанням про тендер. Мовляв, керівництво – в зоні АТО, і їм не до таких дрібниць. Вони, мовляв, про солдатів печуться.

Можливо в ​​міністерстві відреагують, спитають з командування і дадуть відповідь нам. Як пояснити такі капіталовкладення волонтерам, які кожен день купують тепловізори, а раз на тиждень – безпілотники.

Про це повідомляє сайт "Подробности".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.