Від влади Рівненщини вимагають не приймати чоловіків-біженців

Громада Рівненщини обурена тим, що в область приїжджають чоловіки-біженці, а тим часом місцеві хлопці змушені воювати та відновлювати Добас. Про це йдеться у зверенні волонтерів групи "Допомога армії "Рівне" до міської та обласної влади. 

Зокрема, група волонтерів "Допомога армії – Рівне" вже упродовж трьох місяців здійснює у Рівному збір благодійної допомоги для військових. Ця допомога армійцям дуже потрібна, адже з Рівненщини до лав ЗСУ призвано майже 1,5 тисячі мешканців краю. Зараз вони захищають Україну у складі: 51 окремої механізованої бригади, 3 окремого полку спеціального призначення, 8 армійського корпусу, 16 окремої бригади армійської авіації, 55 окремої бригади зв'язку, 24 окремої механізованої бригади, 30 окремої механізованої бригади, 72 окремої механізованої бригади, 95 окремої аеромобільної бригади, батальйону територіальної оборони "Горинь", батальйону Нацгвардії "Донбас", 1 та 2 резервного батальйону, батальйонів "Азов" та "Айдар".  Всю роботу волонтери проводять у чіткій координації та тісній співпраці із керівництвом військових частин та рядовими солдатами зокрема. Ми знаємо потреби солдатів та з усіх сил намагаємось допомогти їм максимально швидко.

- Тим часом на Рівненщині вже проводиться третя хвиля мобілізації до лав Збройних сил. В армію забирають сотні мешканців обласного центру незалежно від віку та соціального статусу. Вони будуть воювати за мир в Україні, звільняти та захищати мешканців Донецької та Луганської областей. У родичів мобілізованих, волонтерів та небайдужих рівнян постає запитання, чому мешканці  Західних областей воюють за Донбас, займаються відновленням зруйнованої терористами інфраструктури, а чоловіки-біженці із зони АТО спокійно в цей час відпочивають, живуть та харчуються за рахунок гостинності рівнян. Вони живуть у профілакторіях та санаторіях, святкують у рівненських кафе, співають гімн Росії, чоловіки в нетверезому стані подекуди ведуть себе агресивно, - розповіли волонтери. - Ми закликаємо владу офіційно оголосити, що обласний центр та Рівненська область прийматиме жінок та дітей біженців, а також чоловіків з групою інвалідності та пенсіонерів. Усі чоловіки-біженці, які підпадають під вимоги третьої хвилі мобілізації, мають негайно стати на облік у військові комісаріати за місцем тимчасового приживання. А також вимагаємо, щоб такі чоловіки-переселенці записувалися добровольцями до лав Збройних сил або покинути територію Рівненської області. Матері, дружини, дочки солдатів не хочуть годувати здорових чоловіків-нахлібників у той час, поки їх чоловіки воюють на Сході.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гощанці відправлятимуть чоловіків-біженців зі сходу воювати

У Рівному біженці можуть отримати гуманітарну допомогу

У біженців проблеми з працевлаштуванням на Рівненщині

 

Ключові слова: 

Коментарі

Хочу звернутись до влади Рівного не просто не приймати чоловіків- біженців, а гнати їх на Схід на захист України.А ще хочу просити всіх тих хто допомагає розмістити біженців, будь-ласка, пояснюйте їм, що вони приїхали на Західну Україну, і в нас не прийнято гасати нагло по місту, хамити в кафе, здіймати галас після 23.00 !!!!Ви ж влада, чому ви переймаючись проблемами Сходу, не дбаєте про нас, мешканців міста і області?А якщо їм не підходять наші правила спокійного життя- нехай їдуть туди, звідки приїхали! Або ви їх навчите не заважати нам жити, або ми самі їх повиганяємо!!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.