Депутата Рівнеради на "Тойоті" звинуватили у автохамстві

Депутата Рівнеради, колишнього члена фракції "Батьківщина", зловили на автохамстві. Він на шикарному позашляховику "Тойота" припаркувався на стоянці для інвалідів.

– Ось так паркується депутат Рівненської міської ради Рязанов Станіслав Анатолійович. Член постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку. Партійна приналежність – ВО "Батьківщина", – пише Олександр Баладир Мл. – Збив знак "парковка для інвалідів", послав нахєр охранніка та й пішов собі. Маладєц, чо уж тут....

Депутат Рівнеради Станіслав Рязанов мав право припаркуватися на місці для інвалідів, бо має ІІ групу інвалідності по захворюванню серця.

Про це в телефонній розмові депутат повідомив сайту "ВСЕ".

– У мене друга група інвалідності по серцю. У мене є посвідчення, яке можу вам показати. Я завжди паркуюсь так, щоб частина була на парковці для інвалідів, частина – на дорозі інакше я не зможу виїхати на своїй машині. На парковці жінка почала кричати на мене, що я зайняв місце для інвалідів я їй сказав, що я інвалід, вона почервоніла і замовкла. І наклейка відповідна у мене на задньому склі є, – розповів Станіслав Рязанов.

Ключові слова: 

Коментарі

шо нібуть.....

нє фіга там там не видно,а хто знає Рязанова,тому його поведінка не видається дивною

Видно, видно фотошоп. Могли б і краще замалювати

Шановні, я надіслав на адресу адміністрації ресурсу фото-матеріали та прохання розмістити їх на даній сторінці. Буду вдячний за розміщення.
Значок "інвалід" знаходиться нижче значка UA у верхній лівій частині скла. Навіть без фотошопа можна побачити на цьому місці овал іншої графічної структури, ніж решта скла.

Де наклейка? де фотошоп? Перед тим, нешановний пане, як звинувачувати когось в "фальсиіфікації" давайте можливо докази? Так що, на даний момент, видно тільки що Ви вигороджуєте зазначену у статті персону, одночасно намагаючись очорнити автора фото та дописувача з фейсбуку. Ця жалюгідна спроба навіть виглядає смішно, не находите?

Підтримую. Здоровий чи інвалід, яка різниця - людиною будь. А простим людям сказати хочу - перед виборами заходьте в інтернет вписуєте в Гугл ім'я вашого "любимця" читаєте, а вже тоді вибираємо. І не забудьте записати прізвище свого "ізбранца" - ну щоб очі повилазили, бож бачили кого вибирали. Бо ми ж відповідальні "... за тех кого "приручілі".

І що цікаво, наклейка на задньому склі є. Прямо під значком UA, квадратна жовтого кольору.
А тому нешановному пану, який її криво зафотошопив - моя особиста неповага.
Адміністрація vse.rv.ua прощу уважніше перевіряти власних дописувачів, бо це стид.

Всі тут такі розумні коментатори... Станіслав Рязанов і правда має інвалідність після складної операції на серці. А каліки - це ви!!! Бо крім як балаболить не по темі, більш нічого не вмієте. Краще в себе в під'їзді поприбирайте, або на крайняк книжку почитайте. І гнати в шию таких журналістів, які пишуть схожі статті, в той час, як є безліч тем, які заслуговують увагу!!! Ганьба!!!

Є інваліди, але є й каліки...

Шановні депутати, керівники всіх структур в місті і області!!!!Невже ви не розумієте, що ви купили крісла , в які ледве вміщаєтесь, не назавжди.Ким би ви не були, які б посади не обіймали, яким бізнесом би не керували-будьте людьми ! Чи ви ще не доторопали, що ВЖЕ НЕ ВСЕ КУПЛЯЄТЬСЯ І ПРОДАЄТЬСЯ!!!!!Ну для чогови провокуєте людей?Ваша поведінка, пане Рязанов, нагадує мені хамство даунєцкіх , чи ви може там культури навчались? По перше вас ніхто не зобовязаний знати в обличчя, тай повірте, ми від ваших "ліц" просто втомились.Вибір за вами; АБО ВИ ВСІ ЧИНОВНИКИ І ДЕПУТАТИ НАВЧИТЕСЬ СЕБЕ ПОВОДИТИ З ЛЮДЬМИ АБО ПОПОВНИТЕ РЯДИ БІЖЕНЦІВ!!!!!!!!!

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.