Рівненські військові на День військ зв'язку отримали подарунки від дітей

Сьогодні, 8 серпня, військовослужбовці 55 окремої бригади зв’язку оперативного командування "Північ", які залучені до АТО, отримали сотні дитячих малюнків від дітей Рівного. Це стало можливим завдяки ініціативі міської ради, благодійного фонду "Скарбниця Надії", Рівненського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, – повідомляє прес-центр оперативного командування "Північ".

З метою підтримки бойового духу земляків волонтери Рівного передали банер "Рівненщина пишається своїми зв’язківцями", який невдовзі прикрашатиме розташування одного з підрозділів зв’язку в зоні АТО.

Командування військової частини пишається своїми підлеглим, які виконують завдання з захисту Вітчизни на сході України. Рівненські зв’язківці, які колись одні із перших в Україні присягнули на вірність українському народу продовжують сумлінно і чесно виконувати свій військовий обов’язок.

На сьогодні більше десяти відсотків від загальної чисельності військ оперативного командування "Північ" – це зв’язківці, а їх роль в забезпеченні бойової готовності військових частин постійно зростає.

Особовий склад дякує громаді обласного центру, мешканцям Рівненщини за підтримку та допомогу, адже 8 серпня – в День військ зв’язку Збройних Сил України наші хлопці та дівчата зустрічають в справжніх бойових умовах.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.