У готелях Рівненщини просять відключити російські канали

Заступник голови ОДА Олександр Савчук звернувся до керівників готельних та санаторно-курортних закладів Рівненщини з проханням вимкнути в телевізійних, кабельних nf супутникових мережах ретрансляцію низки російських телеканалів.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

– З кожним днем інформаційна війна Росії стає дедалі нахабнішою, – зазначив Олександр Савчук. – Російський інформаційний простір переповнений вигадками та брехнею. Транслюючи ці канали, ми сприяємо цій агресії. Тому прохання до Вас – відключити окремі російські канали, аби із ваших телевізорів не звучала ця пропаганда. Адже відповідальність починається з кожного з нас.

За словами представника Нацради України з питань телебачення та радіомовлення в Рівненській області Дмитра Тарасюка, нині Росія застосовує так звану гібридну війну – фізичну агресію разом з інформаційною, тобто йде масова атака на свідомість наших громадян.

Довідково:

Відповідно до рішень Нацради України з питань телебачення та радіомовлення та Ухвал Окружного адміністративного суду м. Києва, під заборону ретрансляції підпадають російські телеканали, в яких висловлюються заклики насильницької зміни конституційного ладу України, агресивних дій проти України та поширюється інформація, яка порушує законні права та інтереси фізичних та юридичних осіб, посягає на честь та гідність, а саме: "Первый канал. Всемирная сеть", "РТР-Планета", "Россия 24", "НТВ-Мир", "TVCI (ТВ Центр)", "Россия 1", "НТВ", "ТНТ", "Петербург 5", "Звезда", "РЕН-ТВ", "Life News", "Russia Today".

За невиконання рішень Нацради та ухвал суду передбачена кримінальна відповідальність.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.