Підлеглий мера Рівного пройшов детектор брехні, щоб довести, що не бив жінку

Начальник управління земельних відносин у місті Рівному Василь Парчук, якого звинувачують у побитті бухгалтера управління земельних відносин Оксани Стецюк заявив, що не бив свою підлеглу та спростував з цього приводу інформацію, яка була поширена у пресі.

– У ЗМІ поширювалась інформація, начебто Хомко відправив мене у відпустку, щоб діло із побиттям забули. Це неправда. Є підтверджуючі документи, що я пішов у відпустку відповідно до графіка на підставі написаної заяви. 11 червня Володимир Хомко підписав розпорядження, а 13 червня його зареєстрували. Моя відпустка була планова. Під час відпустки я був двічі на лікарняному, мене забирала швидка допомога, через неправдиву інформацію, яка поширювалась у ЗМІ, – розповів Василь Парчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому підлеглі мера Рівного погрожують та б`ють жінок?

Крім того, чиновник заявив, що не бив свою підлеглу:

– Зараз здійснюється досудове слідство. Стецюк умисно надає неправдиві показання, спрямовані на те, щоб дискредитувати мене, як керівника. Я не наносив їй жодних тілесних ушкоджень. Я як керівник декілька разів депреміював її за незалежне виконання своїх обов’язків. Також виявив її на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння, пізніше вона писала письмове пояснення, що це більше не повториться. Були випадки, що вона була відсутня на робочому місці. Також наказ про депреміювання з моїм підписом просто зник. Отож наразі ведеться судове слідство.

Василь Парчук також розповів, що 28 липня він пройшов "детектор брехні", щоб довести свою правоту. Натомість Оксана Стецюк відмовилась проходити детектор.

- Я вважаю, що Оксана Стецюк веде "чорну кампанію" проти мене. Я хочу заявити, що сам, добровільно напишу заяву про звільнення. Проте спочатку доведу свою непричетність до побиття людини до кінця.

 

Проте Василь Парчук не повідомив коли саме напише заяву про звільнення та відмовився відповідати на запитання журналістів.

Ключові слова: 

Коментарі

Не треба бути "ментом" и прокурором, щоб побачити з якої ІР адреси пишуться всі коментарі, і тоді зрозуміло які "барани" працюють в тому виконкомі.

В нас в Рівненській області як показує практика дуже багато спеціалістів, особливо юристів. Порошенко вірить детектору, Аваков вірить, то ж перевіряє міліціонерів на поліграфі, а "работнічкі" управління знають як "юридически і по суті" . Треба головним чиновникам до них звернутися, тут спеціалісти широкого профіля іх навчать як країною керувати. І ей, якщо вже пишете такі коментарі то пишіть хоча б не зі службових комп'ютерів, а то деякі "барани" получают деньги от государства, а пишуть не по суті.

Юридически и По сути - детектор не есть доказательством в Украине как таковой, при этом хитрость в том что никакого мошенничества - просто оболванивание граждан - МОВЛЯВ ВІН пройшов той детектор і став білим зайцем - так не буває - гагагагага, бо після такого прохвата дуже вже просто в сачок попасти - питання тільки в чесному менті і прокурорі на перевагу яким стає мер, член виконкому головний ментиционер та інші зацікавлені оскільки блокування Закону це їх закон, який спричиняє наслідки. ЧЕКАТИ Треба на позицію прокурора - хахахахаха, а далі в ЗМІ матеріали провадження і на вихід з правоохоронних лав. за прийняття як доказ проходження на детекторы брехны.

Це все брехня стосовно дитектора, якщо задавати правильні питання! Він вже багатох людей уволив з управління через свої амбіції, бо йому хтось не сподобався. Не через те люди гиблі на МАЙДАНІ щоб чиновники могли на роботі робити все що їм заманеться і не відповідать за свої вчинки. Беззаконня треба зупинити і таких чиновникиі одразу ЗВІЛЬНЯТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

детектор лжи запрещен в Украине, провокация можновладца и корупционера + хомячел пособник. как жаль что госслужащие получают деньги от государства, а по сути ?????? Ложь, детектор не эть для баранов доказательством, суки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.