"Альфа-Антикримінал" хоче охороняти спокій рівнян

У Рівному хочуть створити нове громадське формування з охорони громадського порядку "Альфа-Антикримінал".

Відповідний проект рішення надійшов на розгляд міськвиконкому Рівного.

У статуті формування зазначено, що рівненське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Альфа-Антикримінал" створюється відповідно до Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону".

Формування створюється як громадське об'єднання на добровільних засадах з метою сприяння   органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам та органам виконавчої влади, а також посадовим особам у запобіганні та припиненні кримінальних і адміністративних правопорушень,  захисті життя та здоров'я громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань, а  також у рятуванні людей і майна під час стихійного лиха та інших надзвичайних ситуацій.

До складу формування приймаються громадяни України, які досягли 18-річного віку, виявили бажання брати участь у зміцненні правопорядку та здатні за своїми діловими, моральними якостями і станом  здоров'я виконувати на добровільних засадах взяті на себе зобов'язання.

Не можуть бути членами формування особи, які порушують громадський порядок, особи, судимість  з  яких не знята або не погашена в установленому законом порядку, раніше засуджені за умисні  злочини, хворі на хронічний алкоголізм або наркоманію, визнані в судовому порядку недієздатними чи  обмежено дієздатними та інші особи у випадках, передбачених законами України.

Члени формування під час спільного з працівниками органів внутрішніх справ виконання покладених на них завдань з охорони громадського порядку мають право застосовувати заходи фізичного впливу,  спеціальні засоби індивідуального захисту та самооборони, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, у випадках і порядку, передбачених законом.

Формування буде провадити свою діяльність під контролем органів внутрішніх справ.

Якщо виконком дозволить діяльність формування "Альфа-Антикримінал", то його директором стане Рожчук Ірина Федорівна. За інформацією Інтернет-довідників вона є директором фірми "Альфа-Сек'юріті", основним видом діяльності якої є проведення розслідувань та забезпечення безпеки.

Коментарі

це ж Цупрука контора... мдааа

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.