Посадовим особам з департаменту будівництва РОДА "світить" в'язниця

Органи прокуратури Рівненщини встановили, що посадові особи Департаменту з питань будівництва та архітектури Рівненської обласної державної адміністрації завищили в офіційних документах вартість та обсяги проведених упродовж 2011-2013 років робіт з будівництва та реконструкції об’єктів соціальної інфраструктури області, внаслідок чого з державного бюджету було зайво перераховано 105 тис. грн.

Про це повідомив заступник прокурора області Андрій Боровик.

– Зокрема, факти завищення вартості будівельних робіт було виявлено на наступних об’єктах: центральна районна лікарня у смт Рокитне, освітньо-культурний комплекс в с. Мульчиці Володимирецького району, спортивний зал школи у с. Людинь Дубровицького району, очисні споруди у смт Млинів, – додав він.

Прокуратурою Рівненської області розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом службового підроблення (ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України). Зазначена частина статті передбачає, що службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

– Всього ж у 2014 році під час прокурорських перевірок у сфері бюджету на Рівненщині виявлено 5 кримінальних правопорушень, збитки у яких склали 4,4 млн грн, за порушення порядку організації державних закупівель до відповідальності притягнуто 27 посадових осіб, вжитими заходами реагування попереджено незаконне використання бюджетних коштів на суму понад 13,5 млн грн, – підсумував заступник прокурора області Андрій Боровик.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області, питання розпорядження бюджетними коштами та їх використання знаходяться на постійному контролі органів прокуратури Рівненської області. Перевірки на цьому напрямі тривають.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.