Магазин "ТЕПЛОСВІТ"

Магазин "ТЕПЛОСВІТ" був створена у 1999 році в місті Львів на базі мережі магазинів "Тепло Дім". Ось уже 15 років компанія професійно займається підбором і монтажем опалювального обладнання від перевірених виробників за найвигіднішими цінами. Основна мета – забезпечити хорошим сервісом постійних клієнтів, а також залучити нових, щоб ділитися з ними своїм досвідом у сфері професійного підбору обладнання для опалення та водопостачання.

"ТЕПЛОСВІТ" протягом усіх років своєї роботи займається ретельним підбором асортименту продукції, монтажем і сервісним супроводом кожного клієнта. Компанія пропонує лише якісне обладнання, тому представляє газові котли "Vaillant", які відомі своєю німецькою надійністю і цілодобовим сервісом. Зустрінуть клієнти й арматуру від австрійського виробника "Herz", і сталеві європейські радіатори "Korad", а також алюмінієві радіатори "Global", відомі своєю надійністю і високою якістю. 

Також в асортименті "ТЕПЛОСВІТУ" є відомі на європейському ринку чавунні твердопаливні котли і батареї марки "Viadrus". Крім цього, фахівці магазину рекомендують у цьому ж сегменті водонагрівачі "Gorenje", які мають сухий тен і надають змогу користуватися водою при відключеному водопостачанні або ж при умові слабкого тиску. Також у наявності обладнання виробництва одного зі світових лідерів у цій галузі "Ariston". 

У "ТЕПЛОСВІТІ" кожен знайде величезний асортимент сертифікованої продукції тільки найвищої якості, яка відповідає всім міжнародним стандартам та вироблена провідними зарубіжними і вітчизняними компаніями: "Vaillant", "Viadrus", "Protherm", "Ariston", "Gorenje", "Firat", "Herz" тощо.

Контакти: м. Рівне, вулиця Млинівська, 25

Телефон: (067)471-17-03; (067) 320-23-34; (067) 314-41-74 

E-mail: euroterm-rivne@ukr.net

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.