Рівненський нардеп вважає, що українські військові мають пройти спільні навчання з НАТО

7 серпня Голова постійної делегації Верховної Ради України в Парламентській асамблеї НАТО свободівець Олег Осуховський зустрівся із Генеральним секретарем НАТО Андерсом Фог Расмуссеном.

Під час зустрічі Олег Осуховський звернув увагу на питання необхідності посилення співпраці у оборонній галузі між Україною та НАТО, оскільки українська сторона потребує підтримки з боку міжнародної спільноти у зв’язку із проявами неприхованої військової агресії на сході держави із боку Російської Федерації та її агентів на теренах нашої країни.

Андерс Фог Расмуссен також зауважив на необхідності проведення комплексу реформ у військовій галузі в Україні та запевнив про необхідність участі української сторони у довгострокових програмах співпраці із НАТО, зокрема у проведенні спільних військових навчань. (Зазначимо, що свободівець Олег Осуховський кілька місяців тому звернувся до в. о. Президента України Олександра Турчинова щодо необхідності забезпечення проведення таких спільних навчань).

Варто зазначити, що окремим та надзвичайно важливим питанням до обговорення постала необхідність втручання міжнародної спільноти і зокрема НАТО у процес звільнення заручників кремлівського рожиму: літунки Надії Савченко, кінорежисера Олега Сенцова і, віднедавна, п’ятьох українських офіцерів.

– Перш за все, я хочу подякувати Північноатлантичному альянсу за підтримку у боротьбі із чумою кремлівської агресії. Нині НАТО для України – має стати гарантом безпеки та за допомогою механізмів свого впливу змусити російську сторону припинити постачання терористів і зброї до України, незаконне переслідування українських військових та інтелектуалів. У свою чергу ми можемо говорити, що українська сторона готова до широкої співпраці та вступу до Альянсу, завдяки діям Російської Федерації більшість українців усвідомила необхідність встановлення колективної безпеки у регіоні та підтримують думку про вступ до НАТО, – зазначив під час зустрічі свободівець Олег Осуховський.

Як повідомила прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода", уже за кілька годин після зустрічі Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив про те, що Альянс в односторонньому порядку припиняє співпрацю із Російською Федерацією та бажає поглибити і збільшити співпрацю із Україною.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.