Завтра рівненські активісти поговорять з нардепами про люстрацію

Завтра, 9 серпня, о 12:00 в Рівному відбудеться акція "Чиста влада" на підтримку нового Законопроекту "За очищення влади", який передбачає люстрацію влади усіх рівнів шляхом формування заново судів, правоохоронних органів, міністерств та держадміністрацій.

В рамках акції "Чиста влада" будуть оголошені основні положення Законопроекту та позиції народних депутатів від Рівненщини з приводу можливості прийняття такого Закону.

​До участі в акції​ запрошуються нардепи від Рівненщини з 5 найбільших партій, які представлені у Парламенті, щоб вони висловили свою та партійну позицію щодо Законопроекту "За очищення влади", а саме: нардеп Микола Кучерук (ВО "Батьківщина"), нардеп Віталій Чугунніков (УДАР Віталія Кличка), нардеп Олег Осуховський (ВО "Свобода"), ​нардеп Микола Сорока (Партія регіонів України), ​Олександр Вознюк (Комуністична партія України).

Акція в Рівному ​та інших регіонах України ​проводиться за ініціативи РММГО ​"Фундація регіональних ініціатив" за участі ГО "Центр Інновацій" та інших громадських рухів, організаці​й та представників ​громад​и Рівненщини​.

Координатор у Рівному Андрій Логащук – моб. тел.: (067)-360-10-98

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.