Молодій рівнянці, яка стала мамою, необхідні кошти на складну операцію

Рівнянці Світлані Демедюк потрібна матеріальна допомога. На 24 тижні вагітності 19-річній жінці поставили діагноз - гострий лейкобластний лейкоз (рак крові) і, щоб розпочати лікування, запропонували зробити аборт. Світлана з чоловіком Володимиром відкинули цю пропозицію, на що лікарі констатували, що вони відмовились від лікування. Подальше перебування в Україні стало неможливим, бо це загрожувало життю молодої жінки.

У Польщі на 24,5-25 тижні вагітності у Світлани сталися передчасні пологи. Вона народила дівчинку Ніколь вагою 500 грамм. Польські медики розпочали запеклу боротьбу уже за 2 життя.

Зараз дівчинці майже 3 місяці і вона набрала вже 2 кг, кожен день для Ніколь - це боротьба за життя, вона розвивається нормально, але виникли проблеми із зором (ретинопатія недоношених), які кращі офтальмологи Польщі намагаються відкоригувати.

Як розповідає мама Світлани Оксана Ванчицька, Світлана і Ніколь знаходяться в різних клініках, з'єднувальним місточком між ними є чоловік Світлани - Володимир Демедюк, який змушений знімати квартиру у Польщі, щоб допомагати дружині і крихітній донечці.

- Світлані призначено 4 курси хіміотерапії, 2 з яких вона успішно пройшла, а також обов'язкова пересадка кісткового мозку. Все це потребує довготривалого та дороговартісного лікування, величезні суми щодня ... і ми всією родиною зараз знаходимось у пошуках коштів для лікування моїх дорогих дівчаток. Я дуже хочу, щоб моя дочка жила, навчалася (вона студентка МЕГУ), щоб разом із чоловіком виховували донечку. Я використовую всі можливі шляхи для пошуку коштів на лікування, тому- не судіть мене строго за цього листа, бо це просто крик моєї душі.   Я вірю, що знайдуться добрі люди,які захочуть допомогти врятувати моїх донечку і внучку. Маю всі документи, епікрізи, добрі люди зробили відео та аудіоролик....Якщо треба буде якась додаткова інформація- все надам!

Номер телефону Оксани Ванчицької, мами Світлани - 067 103 01 93

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.