У Костополі знесли надмогильну плиту Путіну. ФОТО

Вранці, 9-го серпня, костопільчани виявили, що від надмогильної плити путіну залишилося пусте місце. Зачистили повністю: забрали з собою навіть жалобні квіти. Очевидців - немає, а охороняти, звісно, ніхто не став.

 

Після того, як невідомі молотом розтрощили популярну базальтову плиту, було очевидно, що у такому стані довго пУтін не встоїть і ті самі вандали закінчать розпочату місію та повністю зачистять місце умовного поховання свого улюбленця найближчими ночами.

До речі, територія, на якій був розташований надгробок відомого вбивці, повинна дуже добре підпадати під огляд камер відеоспостереження, які встановлені на вершині монументу “Костопіль 230″. На реалізацію проекту по встановленню 5-ох таких камер, з місцевого бюджету витратили 150 тисяч гривень і буде досить дивно, якщо міліція в черговий раз не буде володіти інформацією про виконавців народного злочину, пише kostopilnews.com

В будь-якому разі, костопільчани мають намір відновити пам’ятник, кажуть, що базальту в їх районі достатньо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині через похорони Путіна міліція переслідує активістів

Мер Костополя проти знесення пам`ятника Путіну

Ключові слова: 

Коментарі

Думаю, і скоріше так воно є, но Путіну пох...й, встановили ви цю плиту чи ні. Можете хоч встановити на кожному подвірї.

Значит и в Костополе есть кацапуиды? Выловить ублюдков и утопить в помойной яме.

Милиция не будет владеть информацией о исполнителях по простой причине - учитывая сколько пророссийски настроенных сотрудников в ее рядах, велика вероятность, что именно они и осуществили демонтаж или прислали подконтрольных исполнителей.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.