Президент підписав закон про внесення відбитків пальців до біометричних закордонних паспортів

Президент України Петро Порошенко підписав закон №1601-VII "Про внесення змін до Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", який дозволяє вносити відбитки пальців рук до біометричних закордонних паспортів.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Згідно із законом, відбитки пальців рук визначаються як одні з основних біометричних даних особи та вноситимуться на безконтактний електронний носій документів для виїзду за кордон, що дасть змогу ідентифікувати людину при перетині кордонів.

Закон створює правові підстави для оцифровування відбитків пальців рук і внесення їх на безконтактний електронний носій паспорта громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичного паспорта України, службового паспорта України, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон і проїзного документа біженця.

Цей документ дасть можливість забезпечити виконання рекомендацій європейських фахівців із лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.