У Рівному скупляють книжки про Євромайдан

Ні для кого не секрет, що за останні півроку життя в Україні перевернулося з ніг на голову. І як не сумно це звучить, та саме опісля українського Євромайдану, смертей українців та подій на Сході, – бути українцем стало модно. Сьогодні на вулицях Рівного можна зустріти людей одягнутих у патріотичні футболки, безліч магазинів продають патріотичні аксесуари. Та чи приховується за зовнішнім виглядом змінена свідомість рівнян щодо України? Про те, які книги користуються найбільшим попитом у жителів Рівного, дізнавалися журналісти сайту "ВСЕ".

На полицях рівненських книгарень рясне різноманіття книг, як українських, так і російських видань. Та за останні місяці окрім усіма улюблених Василя Шкляра, Андрія Котюхи, безлічі сучасних українських письменників, рівненська молодь почала надавати перевагу українським авторам, що пишуть про історію України.

– Всі ми знаємо, що молодь читає не так багато, як хотілося б, а якщо й читає, то навряд чи історію. Однак події, що відбувалися і зараз відбуваються в нашій державі змінили погляди багатьох людей. До нашого магазину дедалі частіше заходять молоді люди і цікавляться книгами про історію України. Це не може не тішити, – розповідає продавець рівненської книгарні "Слово" Галина Свинарчук.

Зі слів жінки, у Рівному молодь найбільше купує такі книги:

Володимир Білінський "Країна Моксель, або Московія" 1 та 2 частини.

Володимир Білінський "Москва Ординська" 1 та 2 частини.

Володимир В’ятрович "Історія з грифом секретно "СЕКРЕТНО", Павло-Роберт Магочій "Ілюстрована історія України".

Також не можна не назвати книги, тематика яких присвячена подіям на Євромайдані.

Поетика Революції "Борітеся – поборете".

Антологія майданівських віршів "Небесна сотня".

– У нашій книгарні найбільшим попитом користуються книги "Євромайдану". Та й у загальному українське купується швидше, а от про книги російських видань інколи можуть і відгукнутися нецензурно. Однак попит на російські книги не зменшився. Люди полюбляють читати, – каже завідуюча рівненської книгарні "Дружба" Осана Мельник.

Вищезгадані книги та багато інших можна придбати у Рівному. Їх ціна коливається від 50 до 100 гривень.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.