У Рівному музиканти збирають гроші на армійську "джазову роту"

VІІ Міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2014», який називають одним з наймасштабніших культурних заходів Рівненської та Волинської областей, цього року став благодійним. 

Організатори фестивалю (Рівненський джазовий клуб «Джем» та Луцький джазовий клуб), партнери та меценати дійства, а також музиканти з України, Польщі, Куби, Франції, Шотландії та США вирішили зібрати кошти на підтримку Збройних сил України.

У Луцьку збір коштів буде спрямований на допомогу військовим із 51-ї ОМБР Володимир-Волинського. У Рівному благодійний джазовий фестиваль збиратиме кошти на придбання сучасних потужних радіостанцій для рівненських воїнів, «аби у Збройних сил України з‘явилась хоч одна «джазова рота» з якісним зв’язком». У більшості підрозділів, де служать рівняни, не вистачає радіостанції.

Триватиме фестиваль з 29 по 31 серпня. Виступатимуть учасники як у барі-ресторані «Jazz & Blues», так і в рівненському драмтеатрі. Вхід — 60-80 грн.

Цього року в «Art Jazz Cooperation 2014» візьмуть участь квартет «Janusz Muniak & friends» (Польща — Україна), джаз — дует «Олег Баковський та Святослав Гавроль» (Україна), Тарас Баковський Секстет» (Куба-Україна-Польща), «Fat-Suit» (Шотландія), «Alex Renart trio» (Франція) та Keith Dunn & Train Four Blues Band (США — Україна)

До слова, у рамках фестивалю у Рівному проходитиме виставка найкращих робіт фотоконкурсу «Джазові Емоції» та імпровізаційний малюнок «Квік Пік» за участі Юрія Журавля.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.