У Рівному бізнесмени цинічно паплюжать пам`ять загиблих воїнів

Торгівельний центр на місці колишньої тюрми НКВС продовжує провокувати рівнян своєю безпринципінстю та паплюженням пам'яті залиблих патріотів. Власники торгового центру не тільки не зробили кімнати-музею в приміщенні, а й викинули частину меморіальної дошки. Потім у колишній тюрмі, де закатовано десятки патріотів, відкрили кафе. Громада протестувала, але власники тепер відкрили два кафе. Безцаремонність власників та орендарів демонструє фото історика Галини Данильчук:

– Нам усім, рівнянам, ганьба за таке блюзнірство! Тут знущались над нашими пращурами, їх знищували за Україну, а ми спромоглися дощечку повісити, а головне – "хендом" прикрасити червоненьким... щоб звернути увагу на цю трагічну пам'ятку – спершу глянеш на яскраву рекламу закордонних обносків... Хто в місті дає дозволи на вивіски і реклами? Де і які вивішувати, щоб місто в цілому не псувати? Депутати!!!!! Ви ДЕ ????? – обуруюється пані Галина. – Та я вже про цю картинку говорила членам комісії міськради по найменуванню об'єктів Рівного... У них і питання встановлення пам'ятників і меморіальних дощок... Послухали і поїхали... А саме в їх руках інструменти, як все змінити... На прості слова реакції нуль... Очевидно, потрібні якісь місцеві санкції від громади...
Оцініть цей куток міста, який ми маємо показати гостю чи туристу... Пам'ятник Дмитру Клячківському – чудовий... Благоустрій – чудовий... Тюрма – перетворена на торгово-розважальний центр... Залишилась лише скромненька меморіальна дошка... і СЕКОНД-ХЕНД... От коли будуть там квіти ставити чи вінки, то буде незрозуміло кому – загиблим героям чи німцям, які віддають свої шмотки хендовому бізнесу... Як нам, краєзнавцям-екскурсоводам розповісти гостям Рівного про все це разом? Які були погані фашисти? Як знущалися совєти? Як царат побудував в'язницю, про яку ще писав Короленко? Чи про нашу праведну незалежну українську владу, яка все це знехтувала одним лише дозволом – торгувати в храмі смутку.

Читайте також:

У Рівному кафе у колишній тюрмі пікетуватимуть депутати

Рівненська "Просвіта" блокуватиме "тюремне" кафе

Тюремне "кидалово": Чому мер Рівного протестує проти "увєсєлітєльних" закладів. ФОТО

Ключові слова: 

Коментарі

Поки суспільство не почне мислити свідомо та ігнорувати такі заклади, влада навряд чи щось зробить. Люди повинні змінюватись. Те, що Рівне на заході України, ні про що не говорить. Нажаль, в нас дуже багато т. званих ватників.

А вы не ходите! Бойкот - лучший метод в борьбе с беспределом!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.